| FuNNyZEWW a întrebat:

Salut..am o problema cu o unitate, de abia mi-a venit comanda, prin posta...am lasat-o 3 ore cum a zis postasul iar eu cand o deschid, se deschide 3-4 sec,monitorul nu se aprinde si se inchide unitatea, dupa se deschide unitatea se inchide imd, dupa dureaza 3-4 sec unitatea deschida si se inchide ea, se inchide si deschide ea automat dupa ce am apasat pe butonul de deschidere si bazaie? M-ati putea ajuta va rog frumos?

2 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

E de pe PC Garage, eMag, Media Galaxy, etc? Adică e nouă? sau ai luat-o de pe OLX sau alte site-uri Second hand?

| brrrrrrrrrghe a răspuns:

In cazul in care este nou uita-te sa vezi daca toate cablurile sunt bagate, daca e second-hand recomand un glont in cap la cate regrete o sa ai