| RomaNNia a întrebat:

Am o problema cu pc`ul (calculatoru). Deci astazi mi-am reinstalat windows`ul. Si orice joc, joc pe net oricare, mi se blocheaza pc`u dupa o anumita de timp, max 5. 10 min (max). Care ar fi problema? Am pc`u bunicel. 512 Placa video (ATI RADEON X1550 ) 1 GB RAM, Procesor dual core 2.8 ghz si cam atat. Deci imi puteti da un sfat ceva? Si inca ceva, pana acum nu mea mai facut asa. Astazi a venit un baiat la mine cu CDROM (pentru windows) l-a schimba acolo etc.tot (ca al meu nu mergea dvd`romu). Si a schimbat acolo. dupa ce am reinstalat windowsu tot asa imi facea. Dar inainte nu`-mi facea asa. O fi de la el, poate a gresit ceva la CDROM? acolo? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| rapp2020 a răspuns:

Nu stiu dar eu am avut aceeasi problema dar la mine o fost placa video incearca sal duci la reparat si sal intrebi ce arewinking

4 răspunsuri:
| Benyb a răspuns:

Salut,ma, ori e pe gata windows ul ori e de la hard (da buff uri).Asa ca ia si cauta un hard si probeaza-l.Bafta!

| Adryan657 a răspuns:

E posibil de la HDD
vezi virusi!
incearca windows original ca astea dupa net s varza

| marcusovi a răspuns:

Vezi la hdd sau placa video da la placa conteaza si vechimea
si mie mi s-a intamplat si mi-a zis sa-mi schimb placa video si am schimbat-o si imi merge perfect

| RomaNNia explică:

Am rezolvat. Am facut update la placa video cu driverul ultimu al placi. Acum merge perfect Ms oricum. O zi buna