| StefanDrg a întrebat:

Am o problema cu pc-ul, se aprinde cand vrea el, uneori apas pe butonu de la unitate si nu vrea sa porneasca, scot cablu din sursa il bag iar si dupa aia porneste. Stie cineva de la ce poate fii?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Fie de la sursa fie de la placa de baza. Recomand sa il duci la service pentru ca daca sursa e de vina se poate arde.

| StefanDrg explică (pentru Wr3nch):

Nu am incredere in service-uri. Daca aia de acolo imi strica ceva intentionat la el ca sa mai merg odata, sa imi ia banii iar?