| Addiquez0r a întrebat:

Am o problema cu placa video. De azi-dimineata mi se vede tot pixelat. Mi s-a mai intamplat dar la un restart sau in 2, 3 ore revenea, acum vad ca nu vrea.
Cum as putea sa rezolv? Am primit 2 sfaturi cum ca ar fi bine sa fac update la driverul de la placa video, voi ce ziceti?

1 răspuns:
| bogdannutz a răspuns:

Imi pare rau sa iti zic dar sunt sanse ca placa sa se fi dus. uitate cand e pornit daca merge coolerul si la ce temp sta si incearca sa faci updaturile