| velo123 a întrebat:

Salut, am o problema cu samp-ul, Cand intru pe el imi da ecran negru direct si se blocheaza. Ajutor, dau funda

5 răspunsuri:
| gamersamp12 a răspuns:

Din My Documments sterge din folderul de la San Andreas gta_sa.set

| velo123 explică (pentru gamersamp12):

Am incercat, tot nu merge

| Doku2002 a răspuns:

1. Folderul cu GTA nu este bun, trebuie versiunea originala.
2. Instaleaza ultima versiune de SA:MP.
3. Incearca cu Windows 7, este mai bun pentru jocuri, in special pentru SA:MP, fiind un joc vechi, daca ai Windows 10 se poate bloca, am patit-o. Uite aici un link: https://forum.bugged.ro/......%AEn-samp/ ca sa remediezi problema.

| velo123 explică (pentru Doku2002):

Am reinstalat GTA-ul de 2 ori si samp-ul si tot nu merge, versiunea de samp e ultima si da am windows 10 dar am avut si 7 si nu mi-a facut niciodata asta

| gamersamp12 a răspuns (pentru velo123):

Ai netframework instalat?