| YoNoMember a întrebat:

Am o problema cu samp-ul ( Gta Sam Andreas Multiplayer )! Mi se conecteaza la orice server doar o data... daca intru pe un server si ies dupa el si dau sa intru iar in el samp-ul nu reactioneaza cu nimic! Am Windows 8.1, procesor dual-core de 3, 5; 8GB Ram; placa video 512 mb. FUNDA!

1 răspuns:
| Elisei123 a răspuns:

Da click dreapta pe iconita GTA San Andreas -> Run as administrator. Nu stiu daca asta rezolva. Ori iei crash si trebuie sa reinstalezi jocu.