| Vali_Toma_2004 a întrebat:

Am o problema cu sunetul calculatorului meu. De aproximativ o luna nu mai am sunet( nu orice sunet, ci cel al vocilor; ex: ascult o melodie, se aude decat instrumentalul de pe fundal iar vocea solistului aproape deloc). Ce pot sa fac? Am incercat sa umblu in setarile volumului dar nimic. Nu stiu ce sa mai fac! Fast!

3 răspunsuri:
| RaduFlorentin34 a răspuns:

Stiu cum e
s-au stricat boxele, castile sau ce difuzor ai tu
asa am patit si eu si se aude doar instrumental sau un hasait... corect?

Ia alte boxe

| Vali_Toma_2004 explică (pentru RaduFlorentin34):

Nu cred ca este de la boxe/casti deoarece le am pe amandoua si amnandoua se aud la fel. Nu prea cred asta.

| RaduFlorentin34 a răspuns (pentru Vali_Toma_2004):

Bine