| Dragu_Eduard_1993 a întrebat:

Salut,am o problema cu sunetul la PC si anume:Boxa sau casca stanga (depinde care este conectata la jackul din spatele unitatii) nu functioneaza, eu primind sunet doar in dreapta.
Tin sa mentionez ca am facut si update la bios si ca boxele cat si castile merg perfect conectate la telefon sau alt device.
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Ai „prăjit" un canal al plăcii de sunet.
Se găsesc adaptoare audio pe USB. http://www.emag.ro/......DHB6RSBBM/
Sau folosești un TV pe post de monitor, pe ieșirea HDMI (scoate și audio).