| Minau a întrebat:

Am o problema cu TDU2 l-am instalat indeplinesc toate cerintele am win 7. Cand dau sa intru in el se incarca pentru multiplayer cum fac sa joc singleplayer am descarcat jocul de pe mai multe site-uri dar tot de aceeasi problema dau. Aveti vreo solutie?

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Vezi daca gasesti in folderul jocului un executabil TDU2sp sau TDU2singleplayer sau ceva de genu, petru a porni cum vrei tu.

| Minau explică (pentru Zangetsu):

Am gasitt dar acum imi cere un serial number de activare si daca caut pe net imi da decat cd-key.