| EdySD a întrebat:

Am o problema cu un joc, acesta fiind San Andreas MultiPlayer. Problema este la Y-Axis si X-Axis, ele nu sunt egale si cand trag cu arma nu pot tinti bine. As pune un mousefix.asi sau.cs, dar joc pe un server care in mafii nu imi permite asta... Acesta este Bugged. Eu vreau sa stiu daca pot face ca Y-Axis si X-Axis sa fie egale si din Windows. Vreau sa mentionez ca am incercat un MouseFix MarkC dar fara rezultate.
PS: Am Windows 7 Ultimate 64 Bit

3 răspunsuri:
| CosminFlo a răspuns:

Deci din start iti spun ca pe Bugged nu merge sa joci cu controller-ul. Am incercat multe lucruri, pur si simplu nu merge. Singurul server (din cate am incercat eu) care te lasa sa joci cu controller-ul este B-zone. Solutia este sa joci de pe tastatura.

| EdySD explică (pentru CosminFlo):

Nu e vorba de controller frate. mousefixer e altceva. probabil te-ai gandit la altceva. Eu zic de atunci cand tragi cu o arma si se misca pe scala Ox bine dar pe scala Oy se misca mult mai rapid. As vrea sa rezolv asta din Windows, pentru ca nu ma lasa cu executabile in mafii.

| EdySD explică (pentru CosminFlo):

Nu e bine.te gandesti la altceva. Eu zic de atunci cand tragi cu o arma si in sus si in jos se misca foarte repede, pe cand la dreapta si la stanga se misca normal. iar ca sa bag un mousefixer nu ma lasa pentru ca nu este permis in mafii, eu vreau sa fac asta din windows.