| lucian69 a întrebat:

Am o problema cu un server-ul de samp Bugged.ro cand intru pe el imi spune Retryng... De ce imi da asa? Serverul m-am uitat si nu este full ziua. Dau funda pentru cel care imi spunehappy

Răspuns Câştigător
| draand28 a răspuns:

Daca nu stiai serverul Samp.Bugged.Ro(RPG.Bugged.Ro) S-a updatat astazi la noua verisune de samp 0.3z. Pentru a intra pe server trebuie sa ti-o uptaezi si tu. Uite aici link de download: http://files.sa-mp.com/sa-mp-0.3z-R1-install.exe

| lucian69 explică (pentru draand28):

Frate am descarcat si am instalat-o dar cand dau sa intru in ea se deschide Anti-Virusul si imi sterge samp-ul! Am incercat sa descarc si din alta parte dar tot asa imi face sad

6 răspunsuri:
| draand28 a răspuns:

Ce antivirus ai?

| lucian69 explică (pentru draand28):

Multumesc m-ai ajutat foarte mult big grin
Ai jucat pe serverul Romenia Roleplay?

| draand28 a răspuns:

Nu doar ca am jucat, ci si joc pe Bugged.Ro (daca la el te referi)

| lucian69 explică (pentru draand28):

Nu frate am spus daca ai jucat pe server-ul de samp Romenia Roleplay. Ai jucat pe el?

| draand28 a răspuns (pentru lucian69):

Spune adresa CORECTA!