| razvanel720 a întrebat:

Salut am o problema cu widows-ul nu se aude sunetul deloc am instalat windows-ul din nou tot nu merge am pus alt driver nu merge si nu sunt boxele ca le-am pus la telefon si merg si mufa e bagata direct in pc oare so belit unde bag mufa si imi trebuie placa de sunet. DAU FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| Tigrisorul00 a răspuns:

In primul rand ca sa fii inpacat ca nu ai o problema cu drivere le descarca:3DP Chip acolo ai toate drivele pentru calculatorul tau si umbla si la setari sa vezi daca sunetul,, merge,, in boxe sau HDMI adica monitor

1 răspuns:
| Codruti a răspuns:

Pai iti trebuie placa de sunet si iti mai trebuie instalatee drivere-le corecte la placa ed sunet asigura-te ca daca ai pus mufa direct in PC asigurate ca ai boxe la calculator daca nu mufa ar trebui conecata la boxe si in PC sper ca te-am ajutat asta sper sa ai bafta amice