| Stephan1337 a întrebat:

Salut,am o problema cu windows-ul,sau mai exact cu reteaua.
Am windows 7 ultimate 32-bit.
De fiecare data cand pornesc pc-ul,trebuie sa dau disable si enable la local area connection...deoarece alaturi de iconita cu casa,adica home network,apare inca o retea,unidentified network,care-i publica,si care face sa nu-mi mearga netul.

Nu zic ca nu-mi merge netul,dar ma everveaza de fiecare data cand pornesc pc,sa dau enable si disable la retea intruna.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dezactiveaza reteaua neidentificata. O poti face din Network Connections, dai clic dreapta pe ea si Disable apoi dai un Restart. Succes si numai bine!

1 răspuns:
| Stephan1337 explică:

Tot nu merge...la fel face.