| William a întrebat:

Salut, am o problema cu Yahoo Messenger. Am incercat sa ma loghez acum cateva minute si nu reusam, imi aparea mesajul "There was a problem singing ypu in to Yahoo Messenger." Asa ca am intrat pe e-mail si mergea. Am schimbat parola si acu nu mai merge nici cea veche nici cea noua. Ce sa fac? Nu mai imi amintesc raspunsurile la cele 2 intrebari. Mentionez ca in urma cu cateva ore m-am logat fara probleme pe messenger dar acum nu mai pot.

1 răspuns:
| Darcos a răspuns:

Instaleaza inca o data Yahoo Messenger+Fa-ti alt cont de Yahoo(Daca ai conturi de jocuri etc; ex:Facebook -Schimba id)
-Asta e cam tot ce pot sa iti recomand
P. S.:Eu am avut aceeasi problema...Iti recomand sa iti faci 2 conturi de Yahoo si sa aiba cam aceleasi parole...