| Haarp_Bogdan_1997 a întrebat:

Am o problema, cum poti deschide consola in call of duty modern warfare 3? Un fel de console enabler sau ceva de genul numai ca pentru singleplayer unde poti schimba FOV, sa iti pui GOD, noclip, infinite ammo etc. Este vreo metoda care sa nu contina virusi? Va rog,

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu are consola. Poti cel mult sa descarci un trainer pentru versiunea ta si care merge in singleplayer.

| DarthNiger a răspuns:

Ca sa activezi consola trebuie sa dai click dreapta pe shortcut-ul de pe desktop si sa scrii acolo la Target acolo unde e locatia jocului la sfarsit de tot asta: +set thereisacow 1337 +set developer 1 +set sv_cheats 1 +set monkeytoy 0
de exemplu: C:\Program Files\Call of Duty\CoDSP.exe +set thereisacow 1337 +set developer 1 +set sv_cheats 1 +set monkeytoy 0 si apoi salvezi si cand intri in joc apesi tasta ` sau ~ si o sa se activeze consola.

| Haarp_Bogdan_1997 explică:

Oh da, mw3 nu este de pe steam, este crack am uitat sa mentionez