| denisTiky a întrebat:

Am o problema, de ce viteza de la internet a sczut asa de mult? Descarc un amarat de fisier in 30 de minute, cand altadata se descarca in cateva secunde... Si la voi este asa sau doar la mine? Se poate sa fie prea incarcata reteaua asta de internet? Am observat si pe un joc (samp) ca tot timpul serverele sunt aproape pline, cam 900/1000 multe servere care nu aveau atatia playeri constant, de ce s-au trezit acum toti oamenii sa foloseasca in halul asta internetul? ((=
Apropo, sunt pe digi(rds). Daca si voi ati patit asa sa imi ziceti, am facut mai devreme un speed test, pingul este 40, downoad 1.3 si upload 3 si ceva.

3 răspunsuri:
| StefanAndrei441544 a răspuns:

Dupa rezultatele testului nu stai prea bine la 1.3 mb/s viteza de download. daca ai router ii poti da un restart. Alt ceva nu stiu ce sa iti recomand. Bafta.

| denisTiky explică (pentru StefanAndrei441544):

Da, stiu cam naspa cu viteza, acum cu uploadul, e mic rau, insa downloadul a crescut mult mai mult

Poza cu testul: https://imgur.com/a/LH20L

| StefanAndrei441544 a răspuns (pentru denisTiky):

A mai crescut, dar upload-ul tot mic este. Oricum probabil a fost de la retea. Funda? big grin