| Alex12q a întrebat:

Am o problema. De fiecare data cand incerc sa intru pe o pagina web, in afara de facebook, youtube si alte cateva de genul asta, imi apare un fel de eroare care spune: Warrning your java is not update for the last... etc! Ceva de genul si chiar daca o inchid imi intra pe o pagina si ma scoate de pe cea actuala unde pot uppdata java. Am java cu ultimul update si tot imi apare chestia asta! Folosesc google chrome si nu stiu ce sa fac! Si inca ceva, cand vreau sa downloadez AppBock dau pe butonul + Gratuit, imi zice ca se verifica si imi spune " A aparut o eroare Networck Error" ce trebuie facut? Va rog dau funda! :3

Răspuns Câştigător
| Nelu62 a răspuns:

Esti al treilea astazi cu problema asta. Citeste si downloadeaza instrumentul de eliminare JAVA Update:
http://www.2-removevirus.com/ro/elimina-java-update/
Pentru Chrome descarca din magazin Adblock Pro. E foarte bun.