| KEPA a întrebat:

Am o problema, de fiecare data cand intru in GTA IV, ma joc aproximativ 5 minute, si dupa incepe sa apara de parca as fi beat, totul se clatina, cand ma urc intr-o masina automat ii iese fum negru de la motor si merge singura, fara sa apas W, doar iau curbele. Sper o rezolvare, multumesc! IMG: http://s24.postimg.org/uj1ihf979/F_r_titlu.png

1 răspuns:
| Wallsal a răspuns:

Salut!
Aceeasi problema aveam si eu, dar am descoperit problema.Solutia ar fi sa reinstalezi jocul si sa nu mai umbli la setari, probabil ca ai umblat, si vezi ca patch-ul sa nu fie vechi.Salut!