| ExXoTiCo a întrebat:

Salut, am o problema! Deci, am lasat pc' u deschis si m-am dus sa mananc.Cand m-am intors imaginea era stricata, erau ca niste purci pe ecran, nu asta e problema, am dat restart si cand s-a deschis pc in loc sa se auda sunetul de inceput atunci cand iti zice welcome s-a auzit un sunet ingrozitor, si orice pun muzica, jocuri, filme se aude la fel.Boxele nu sunt de vina caci la tv se aud perfect.Am mai patit asta acum 5-6 luni si am schimbat placa de sunet. Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Flavyus07 a răspuns:

Ar putea fi un virus sad.Sau placa video nu era atat de compatibila.

1 răspuns:
| ExXoTiCo explică:

Am rezolvat. L-am aspirat calumea de tot si merge perfect laughing)
Ms oricum de raspuns.