| DOOOPX a întrebat:

Salut, am o problema, deci mama nu ma lasa sa ma joc in joc si gen cănd intra in camera, deschide usa si il bag in bara, trec 10 secunde pana se inchide, ramane ecranu negru si isi da seama si plus la asta il vede in bara. Exista vreo solutie sa pot iesi instant din el? Ma gandeam sa il pun pe stick si gen repede sa scot stick-ul, ar merge asa?

3 răspunsuri:
| azeze a răspuns:

Ascunzi bara de start si intrii in alt joc in acelasi timp sau pe yt si apesi alt+tab si schimbi fereastra instant.

| Tudy000 a răspuns (pentru azeze):

Daca trec 10 secunde pana intra jocul in bara iti dai seama ce PC ultra are, nu o sa-i mearga asa, dar ideea cu bara de start sa dispara e buna.

| Yhg a răspuns:

Il inchizi complet(jocul) sau te intelegi cu mama ta. Daca nu te joci cand e plecata
Sau muti monitorul cu spatele in fata usii