| Whalecumdude a întrebat:

Salut.Am o problema in legatura cu autentificarea in contul meu de Y! deoarece intr'o seara o persona mi-a dat un link in care trebuie sa scriu parola de la Y! Iar eu am gresit scriindo.Acum am Incercat "Ati uitat parola" Totul a mers bine pana la a 2a intrebare de securitate pe care am uitato. Exista o alta modalitate de a'mi afla/reseta parola? Daca da spuneti-mi va rog.

Răspuns Câştigător
| CrytekEngine6 a răspuns:

Nu, nu sa inventat inca. Contul e pierdut daca nu-ti aminteste intrebarea de securitate.