| virusulfemeilor a întrebat:

am o problema...incepe sa ma lase windosul si am salvari la cateva jocuri.cum as putea sa fac in asa fel ca dupa ce instalez windosul sa pot relua jocurile de unde am ramas? jocurile sunt ins in C.

4 răspunsuri:
| a12 a răspuns:

E foarte simplu copiezi toate salvarile pe un dvd sau cd si le pui pe windosul instalat (nu pe windowsul vechi) funda

| virusulfemeilor explică (pentru a12):

Dar daca copiez salvarile in partitia d si dupa ce instalez windowsul le bag in partitia c oare va functiona si asa? ca sa nu le mai pun pe un dvd.

| xcostelx a răspuns:

E foarte simplu copiezi toate salvarile pe un dvd sau cd si le pui pe windosul instalat (nu pe windowsul vechi

| Ajut0r a răspuns:

Cumperi un dvd sau cd le pui pe unul dintre acestea iar apoi le instalezi pe windosul care il vei pune