| lucian69 a întrebat:

Am o problema la Euro Truck Simulator 2 am -260.681 euro, ce sa fac ca sa nu mai am cu -? Ca asa ar trebui sa fac ogramada de-a curse pana ajung la bani normali.

2 răspunsuri:
| Bobbye a răspuns:

Fa curse lungi de peste 500 km si iti vei recupera banii rapid. Ia curse de 1000km+ si vei lua chiar si $100, 000 doar pentru o singura cursa, dar ti-am zis: sa fie mare.

| lucian69 explică:

Pai si unde sa dau? Ca mie imi da cel mai mare doar la 300km atat. Cum fac sa-mi dea mai mult?