| SeDaNWxl a întrebat:

Salut, am o problema la fifa22. La cariera dupa ce am creat jucatorul meu, cand vreau sa schimb numarul de pe tricou nu ma lasa. Ramane la fel de cand l-am creat. E naspa sa vedeti pe teren 2 jucatori cu acelasi numar pe tricou. Chiar as dori care se pricepe sa ma ajute multumesc.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

E o problema generala, care se discuta si pe forumurile internationale. Deocamdata nu exista o solutie salvatoare.
Poate pe viitor va aparea o actualizare care sa rezolve aceasta problema. EA Sports nu are o reactie oficiala in aceasta privinta.
https://answers.ea.com/......p/10785474