| AdySnaP a întrebat:

Salut, am o problema la google chrom cand am intrat pe un videoclip pe youtube am dat din greseala de rotita de la mouse si videoclipul sa marit un pic adica de la 100% la 125% (doar videoclipul nu toata pagina) am incercat ctrl +; ctrl - dar imi mareste toata pagina/ micsoreaza, si mie doat videoclipul sa marit, adica chenarul videoclipu acestuia este la fel de mare dar imaginea din el este mai mare si nu se vede tot ( scuze daca va bag in ceata). Cine imi zice corect cum sa fac ( n-am gasit pe net) ii dau funda big grin

1 răspuns:
| Ciocanciprian12 a răspuns:

Deci te duci in bara de sus la rotita aceea zoom si il dai la 100! si gata