| Alex07rlz a întrebat:

Am o problema la leptop, de multe ori se aude un sunet din el ca un fel de clopotel la inceput am ignorat asta dar dupa mi-a afectat si restul.
Sa incerc sa va explic cum se manifesta:
Cand il pornesc nu se aprinde e tot ecranul negru cu alb si daca in ridic in sus si il agit putin merge.
Cand e deja aprins si aplec putin ecranu de la laptop se blureaza imaginea se fac multe linii pe ecran iar daca il ridic sau daca il foiesc putin merge. Dar la inceput facea asa acum trebuie sa il foiesc mult ca sa mearga iar.si nu stiu ce are, dati-mi un sfat nu vreau sa aud du-te la un specialistu sau chesti de genul asta.

1 răspuns:
| Davyz a răspuns:

Pai daca e laptop l-ai scapat, s-au ti la trantin cineva.