| ALECSHD a întrebat:

Am o problema la metin imi apare aceasta eroare :

http://imgur.com/v931IvV

Ce pot face?! FUNDA.

3 răspunsuri:
| A0kAnGeL a răspuns:

Reinstaleaza-l sau descarca-l din nou si nu mai baga nimic in folderul unde e instalat jocul

| A0kAnGeL a răspuns:

Daca l-ai reinstalat si descarcat din nou si nu a mers inseamna ca e din cauza Windowsului, nu-ti perminte sistemul sa deschizi patcherul. Daca vrei sa mai joci acel metin reinstaleaza windowsul

| ALECSHD explică:

L-am dezinstalat si reinstalat si l-am si descarcat. dar nu mi merge e de la patch. fara el nu pot sa intru in joc, nici chiar cu batch. Ce pot face? Imi trebuie framework? am toate versiunile. cand intru in patch si dau start joc nu imi apare nimic.