| mamBoItaliano a întrebat:

Salut,am o problema la microfonul calculatorului de 2-3 ani. insa acum m-am apucat de CSGO si am nevoie maxima de el, am incercat absolut totul ce scrie pe internet si nu merge frate nu vrea sa mearga nu inteleg ce are..stie cineva ce sa fac in cazuri de urgenta ca astea? instalez orice program, spun toate detaliile numai va rog ajutati-ma ca m-am enervat azi de nu am mai putut.

1 răspuns:
| DreamWhite3000 a răspuns:

Salut, cred ca este de la casti, daca folosesti.Depinde si daca castile sunt firma buna sau proasta.Ti-as recomanda Castile : Razer Kraken Pro Neon Series..Eu le am si merg foarte bine! Daca ai microfon de la laptop poti sa te duci la un specialist sa te ajute daca ai microfonul de la laptop! Sper ca te-am ajutat. Funda? big grin