| Robert_Vaduva_Ionut_1995 a întrebat:

Salut am o problema la minecraft cand deschid launcher-ul si ii dau play imi deschide versiunea dar este Black Screen si dupa cate secunde imi da o eroare un fel de cresh? Va rog sa ma ajute cineva!
Uitati aici video sa vedeti mai exact : https://www.youtube.com/watch?v=roNmQchWGZ8

Răspuns Câştigător
| MentalDisorder2 a răspuns:

Dezinstaleaza-l si cauta pe google minecraft Titan launcher
el o sa-ti mearga

| Robert_Vaduva_Ionut_1995 explică (pentru MentalDisorder2):

Voi incerca mersi mult!

| Robert_Vaduva_Ionut_1995 explică (pentru MentalDisorder2):

Am incercat dar fara nici un folos!