| andrei_1934 a întrebat:

am o problema la un joc... PROTOTYPE cand intru imi da o eroare (dont send) si ma scoate ajutor repede

26 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai cracku de la Prototype-razor1911 nu merge ' ia al crack da eu am alta problema ' cand l-am instalat am intrat in el ma jucam si idn greseala intr-o zi am sters ceva. l-am reinstalat si acmu cand intru sa dau new game nu-mi apare pe ecran decat viata si niste puncte dar jocul merge se aude, daca poti sa-mi dai vreo explicatie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o problema am instalat jocu si cand dau sa intru in iel imi face tot ecranu negru si imi apare o eroare,, Prototype has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.,, si mai jos imi mai scrie,, If you were in the middle of something, the information you were working on might be lost.For more information about this error, click here.,, ce trebuie sa fac? id: jas_black_king_2009

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o problema asemanatoare cu a lui andreioto, adica dupa ce joc prima misiune se blocheaza si imi da eroarea cu"Prototype has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience."Stie cineva ce as putea face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D sal ierte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge prototipe copiazal pe altceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu l-ai instalat cum trebuie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se intampla la fel ca la andrei si am facut ce ati zis cu crak-urile si tot degeaba, am mai luat un inca un joc de pe ent si tot asa imi face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am probleme la instalare cu audio00 si audio01 care poate sa ma ajute id:iulick_x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut eu am o problema foarte mare mare am instalat pana la urma tot jocul fara nici o eroare si pana la urma nu-mi merge am schimbat crack-ul ca imi cerea cd, si atunci l-am schimbat dar nu mere, am deschis jocul si se face ecranul negru si iese de odata fara sa imi arate nici o eroare daca ma puteti ajuta cu problema asta va rog din suflet sa ma ajutati id-ul meu e myiulika@yahoo.com

| m4them4tic a răspuns:

Cerintele le indeplinesti?
Driverele de placa video sunt actualizate sau iti mai fac probleme si in alte jocuri "pretentioase""?
Jocul e cumparat sau e de pe net? Daca e de pe net, incearca alt crack!

| Andrei9822 a răspuns:

Hei uite stiu ca pare ciudat dar si eu am aceeasi problema si am instalat alt joc si la fel (dont send ) si apli m-a intrebat daca vreau sa restartez PC am dat OK si apoi a mers+ chestia cu crakul este necesar nu sunt sigur dar incearca. Acum imi perge jocul foarte bine. SUCCES!
happywinking

| Catalinene22 a răspuns:

Si la mine la fel arata

| Catalinene22 a răspuns:

Am gasit defectiunea acestui joc, cred, l-ai instalat in ce unitate trebuie, ie neaparat sa stea in C ca daca nu. nu o sa iti mearga sper sa iti fie de ajutor

| DeGea1 a răspuns (pentru Catalinene22):

Trebuie neaparat bagat in C?

| Lov3Hell a răspuns:

Ma iti da eroare pentru ca nu ai placa video buna sau nu ai 1gb ram. laughing) de aia iti da eroare. Iti recomand sa iti cumperi placa video Nvidia geforce 210. si sa iti cumperi 2 gb rami laughing ca sa iti mearga

| Flaviu_Flaviuku_1996 a răspuns:

Apropo daca tot am deschis subiectul...am si eu o problema, am placa video 1gb HD..am 6 giga rami si procesor de 2.0...si tot mi se vede sacadat ma poate ajuta cineva? va rog

| andreioto a răspuns:

Frate am si eu o problema aproape la fel ca a ta.la mine intru in joc termin prima misiune si cand trebuie sa mi se incarece a 2 misiune, nu se mai incarca ramane asa(loadin) si ramane asa.problema e ca nu imi da nici o eroare si ma enerveaza, ca era mai bine sa imi dea o eroare ca stiam si eu ce are.plizzz help

| Macovei_Sergiu_1984 a răspuns:

Si eu am la fel, intru in joc si este tot gri, si dupa ma scoate.

| saabthedragon a răspuns:

Pentru cei care au probleme cu sunetul sau le da err. Don't send... uitati cum am rezolvat eu :
http://fisierulmeu.ro/25KCO0V7HFJU/PROTOTYPE-FIXARI-rar.html
Sper sa va ajute...

| Noretu_Vlad_1994 a răspuns (pentru saabthedragon):

Nu am cont pe fisierulmeu, daca poti te rog sa imi trimiti pe mail, id:vladnoretu@yahoo.com,la mine jocul este original,si imi apare un ecran gri cand intru si apoi o eroare,calculatorul imi respecta cerintele jocului, in afara de faptul ca am placa video incorporata si e de la Intel, dar e de 512mb, deci ar trebui sa mearga...

| saabthedragon a răspuns (pentru Noretu_Vlad_1994):

Nu.ti trebuie cont... astepti sa treaca acele 30 de secunde si download.ezi
Dar daca ai placa video integrata nu o sa.ti mearga, acei 512mb nu ajuta sa mearga jocurile, memoria video este ultimul criteriu in alegerea placii video.
Instaleaza si ultimele drivere video de pe pagina oficiala.
Ce procesor ( frecventa ), rami, windows ai si la ce rezolutie joci.

| Catalinene22 a răspuns (pentru saabthedragon):

O sa incerc

| Catalinene22 a răspuns (pentru saabthedragon):

Ce trebuie sa fac cu fisieru asta

| saabthedragon a răspuns (pentru Catalinene22):

Ai in acea arhiva fisierul [ INFO ]... scrie tot ce-ti trebuie!

| Catalinene22 a răspuns (pentru saabthedragon):

Nu merge am pus toate alea din arhiva in folderul prototype si cand am dat pe el acelasi problema l-am si reinstalat

| Orban_Florin_1994 a răspuns:

Salutare... si eu am scos prototype by razor si nu am nici craku decat niste documente ce au aceeasi imagine... cum sa-l fac sa mearga?