| marius_4398 a întrebat:

salut am o problema mi-am bagat World of Warcraft mi-am facut cont pe battle.net si am o broblema nu merge intru in joc acolo vreau sa sriu emailul dar nu ma lasa tastatuta fac in loc de @ asta " am dat la limba engleza dar imediat cum intru in joc se schimba la loc nu pot ma enerveaza rau am incercat si la "limba jocului" am dat in engleza si tot la fel nu merge de ce?

1 răspuns:
| AndyDeiu a răspuns:

Ai adaugat si alte limbi la tastatura aia laughing sterge din ele si lasa doar engleza.