| Yucai3d a întrebat:

Am o problema.Sunt pe un server de discord.Eu vorbesc foarte mult cu prieteni pe un channel de voice.Nu stiu de ce dar am primit o iconita cu rosu in dreptul numelui meu de pe channel, iconita este cu rosu si arata niste casti.Problema este ca nu-i mai pot auzi pe ceilalti dar ei ma pot auzi pe mine. Ma jucam minecrfat cu ei si dintr-o data s-a intamplat.

Răspuns Câştigător
| strumf007 a răspuns:

Cel mai probabil inseamna ca ai/esti pe deafen sau cineva de pe server ti-a dat deafen (caz in care tu singur nu poti sa il dai jos daca nu esti admin sau ceva de genul)

2 răspunsuri:
| TheAndi22 a răspuns:

Inseamna ca ai o problema la conexiunea castilor. ei te pot auzi, deorece microfonul tau e in regula, dar tu nu ii poti auzi, deoarece castile au o problema. de acolo iconita rosie.

| strumf007 a răspuns:

Cel mai probabil cumva ti-ai dat deafen, sau cineva de pe server ti-a dat deafen (caz in care nu mai poti sa il dai jos decat daca esti admin sau ceva de genul).