| lucian69 a întrebat:

Am o tableta android si am un model cand sa o deblochez si modelul ala l-am facut de mai multe ori gresit si acum imi cere sa ma conectez prin contul google, am incercat sa ma conectez dar nu merge, ajutati-ma. Dau funa!

5 răspunsuri:
| HidroGeNn a răspuns:

Pai care e contul tau google? sa stii ca la contul google e cel ( numeletau@gmail.com) deci nu yahoo.com daca asta nu te-a ajutat atunci e problema cu parolawinking

| lucian69 explică (pentru HidroGeNn):

Pai eu ma login si pe laptop cu acelasi cont google, si stiu ca e cu @gamil.com. Dar nu merge. Am umblat fratele meu la ea si a facut modelul de prea multe ori gresit. Ce sa-i mai fac?

| HidroGeNn a răspuns (pentru lucian69):

Cere o resetare de parola...

| lucian69 explică (pentru HidroGeNn):

Pai unde sa cer o resetare?

| dyya888 a răspuns:

Restart si incearca sa faci bine modelul.