| AurelianStochițoiu97 a întrebat:

Am o tableta noua Cumparata Recent, se numeste Supreme X80 Dual Core, si jocurile de pe Facebook nu imi merg,adica sa ma joc direct de pe Facebook,trebuie sa instalez un anumit joc si merge asa, dar eu vreau si de pe Facebook? trebuie instalat ceva ca sa mearga? e din cauza Adobe-ul?

Răspuns Câştigător
| Y2k a răspuns:

Salut. Pentru a juca aceste jocuri de pe facebook trebuie sa ai Adobe flash player 10. Presupun ca ai android asa ca iti propun sa scrii asa pe google "download Adobe flash player apk." Ceau