| MihaicaDan a întrebat:

Salut ...am observat ca placa video Nvidia Gtx 260 nu mai este pe piata... cam ce pret costa inainte? am luat una la mana a 2-a si vreau sa stiu ce mi-a iesit din asta. FUNDA

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Daca ai dat mai mult de 150 RON ai luat o teapa cit tine de mare. Depinde acuma ce model e exact, dar nu as da pe asa ceva mai mult de 150 RON sub nici o forma. La cit curent papa, chiar nu merita sa bagi bani in asa ceva.
P.S. Chiar nu conteaza cit costa inainte. Conteaza CIT FACE in momentul asta.winking