| DanielBalan a întrebat:

Am pe calculator jocul Diablo 2 lord of distruction... cand il instalez, imi spune ca trebuie sa instalez mai intai jocul Diablo 2. Stie cineva cum sa instalez jocul fara al instala pe celelalt?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Diablo 2 lord of distruction este o expansiune de la jocul Diablo 2! Deci fara sa instalezi jocul ''mama'' care este Diablo @ nu merge! Tu nu ai descarcat un joc complet ->>>ai descarcat doar o expansiune si deci ->>>iti trebuie jocul de baza si anume Diablo 2.
RETINE: Diablo II: Lord of Destruction este un EXPANSION PACH.
Bafta!