| Anghel5747 a întrebat:

Am pe PC Windows 7 Home premium 64 bit. Acum, cand deschid PC-ul imi apare eroarea BOOTMGR si am vrut sa repar.
Problema e ca atunci cand boot-eaza, dupa ce isi extrage fisierele din windows, mi se sting beculetele de la tastatura si mouse... asa ca nu mai pot sa umblu nimic la el sa-l repar. Am incercat sa boot-ez si de pe CD si de pe stick, sperand ca e diferenta. Tot acelasi windows care ruleaza pe PC l-am pus sa boot-ez. Care poate fi problema?

1 răspuns:
| Credor a răspuns:

Http://videotutorial.ro/......ial-video/ uitate l videoclipul asta pe mine m-a ajutat!