| ViorelConstantinescu a întrebat:

Am pierdut cd-urile jocului Gta V,stie cineva daca sau de unde pot descarca jocul original,sa ma pot loga cu contul Rockstar pentru a juca online? Eu credeam ca daca intru pe site-ul oficial si ma loghez,imi permite si sa descarc jocul, atata timp cat avand jocul original dar fara cont nu poti juca online.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Daca nu ai cont nu vei putea juca online chiar daca il descarci pentru ca versiunea care il vei descarca e cracuita!