| AlexHazulThau a întrebat:

Salut,am postat acum 5 ore un clip pe Youtube si n-am facut nici macar o vizualizare, clipul de fapt e un shorts despre fotbal, as vrea cineva de aici daca are timp sa se uite macar putin la el? Are doar 15 secunde vreau sa stiu ce parere are si sa-mi spuna ce ar schimba la el.Ca nu inteleg de ce nu face nicio vizualizare.

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Sa zicem ca am vrea sa il vedem. Un link de la el sau canal?

Răspuns utilizator avertizat
| AdioTPU a răspuns:

Fă promovare pe social media a contului de Youtube. Fără promovare nu vei face vizualizări.

Răspuns utilizator avertizat