| Reymo a întrebat:

Am primit de la un prieten un ninja de 46 cu niste iteme pe el:pfn+9 pm 42 3 patrunzatoare 4 eso 2 semiom; coif de 21+9; papuci, bratara, colier 1.5k pv, scut rotund+6, armura de leval 26+9 1.5k pv 10 magie full bonus ciobita, rib +9 fatala+4 ciob, inca niste papuci 1.5k pv, si un tigru+9 valoarea atacului+30 1.5k pv si 15 2 maini, minereu magic de cupru, abanosi+7 si 12kk.....contu mai are asa:farmer de 30 pentru map 2, 4 autorizatii, ninja are m7 ambuscada(la ambuscada au esuat decat 2 carti pana acum) si m 4 rulantul, manusile talharului pentru 3 ore, misiunea cu dintii de orc terminata......ideea e ca eu aveam deja un razboinic de 50 pe aura cu:rotund+8, 20kk, coif de fier+7 20 orci, abanosi+9, tigru+9 2k pv 15 pumnal ciobit, 2 iteme cu 1.5k pv si 1 item cu 1k pv, fms+9 pm 25 mob si fatala+3, misiunea cu dintii de ork terminata m4 aura m3 iures iuresul esueaza in continuu 7 carti la rand ideea e: PE CE CONT SA CONTINUI? nu e problema ca mut itemele de pe un cont pe altul DECI PE CE CONT CONTINUI?

2 răspunsuri:
| GallifreyIsTheBest a răspuns:

Solutia mea? Nu mai juca Metin 2. Iti irosesti timpulwinking

| Reymo explică (pentru GallifreyIsTheBest):

Ce intreb eu sice spui tulaughingeu chiar sunt fericit cand joc metin poate ca tie nu itiplace dar sunt multi oameni la carora le plac acest joc