| Andrei199114 a întrebat:

Salut am primit niste bani pe PayPal de la un prieten, si imi apare : Because you have recently started to sell with PayPal, payments you receive will be temporarily placed in your pending balance for up to 21 days. For more information. Ce ar trebui sa fac? Doar sa astept cele 21 de zile? Astept un raspuns cat mai rapid multumesc.

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pai ai contul validat sau nu? Valideaza-ti contul si dupa aia nu o sa mai fie probleme. Posibil sa te ajute asta - https://lucrudeacasa.wordpress.com/paypal/

| Andrei199114 explică (pentru KodrutZ):

Da am contul verificat, asta este prima oara cand primesc bani de la cineva, o fii de la asta?

| KodrutZ a răspuns (pentru Andrei199114):

Da, probabil. Contacteaza suportu' si vezi ce zic.

| Andrei199114 explică (pentru KodrutZ):

Cum contactez suportu'?

| KodrutZ a răspuns (pentru Andrei199114):

Pe PayPal.com ai sectiune dedicata...