| HardCore7750 a întrebat:

Salut, am probleme cu conquiztador, nu pot sa fac un cont nici cum, nu imi trimite mailul cu datele de logare, am facut si dupa al PC, nu merge am incercat cu 3 conturi si nimic, nu exista buton de retrimite email, daca dau la am uitat parola nu imi trimite nimic, am verificat si in spam, cum pot sa imi fac un cont care sa imi trimita mailul?
Dau funda celui care ma ajuta
Numai bine.

15 răspunsuri:
| micutzafinetze a răspuns:

Probabil ai bagat.com in loc de.ro sau invers si de aceea nu ai primit emailul

| HardCore7750 explică (pentru micutzafinetze):

Unde sa bag.com in loc de.ro?
O zi buna

| micutzafinetze a răspuns (pentru HardCore7750):

La adresa de mail ai nickname-ul@yahoo.com or nickname@yahoo.ro

| HardCore7750 explică (pentru micutzafinetze):

Aaaaa, am priceput, daca ma lasa sa facu cu.ro ai funda
O zi buna

| micutzafinetze a răspuns (pentru HardCore7750):

Mersi cu placere

| HardCore7750 explică (pentru micutzafinetze):

Tot nu merge crying, nu imi trimite nimic

| micutzafinetze a răspuns (pentru HardCore7750):

Nu ai optine ca sa bagi nr de tel aca nu vorbeste cu un admin sau trimite un mesaj catre suportul site-ului

| HardCore7750 explică (pentru micutzafinetze):

Nu am nici o optiune sa bag numarul de telefon, am trimis un mai care admin@ conquiztador.ro dar nimic crying

| micutzafinetze a răspuns (pentru HardCore7750):

Asteapta sa iti raspunda

| HardCore7750 explică (pentru micutzafinetze):

Pai astept de 3 zile

| micutzafinetze a răspuns (pentru HardCore7750):

Creazati alta adresa de mail si fa-ti cont pe aceea e cea mai buna solutie si daca tot nu va merge inseamna ca au probleme cu serverul

| HardCore7750 explică (pentru micutzafinetze):

Am facut vreo 4 conturi si cu.com si.ro si am rugat pe alti sa imi faca, acelasi rezultat, am incercat sa fac si acum 4-5 luni, aceeasi chestie

| micutzafinetze a răspuns (pentru HardCore7750):

Am incercat si eu si tot nu am primit mailul este o problema cu server-ul lor

| HardCore7750 explică (pentru micutzafinetze):

Nu stii cand o sa rezolve problema?, inceacra sa ii trimiti Tu un mail cu problema

| micutzafinetze a răspuns (pentru HardCore7750):

Am primit mail vor incerca sa remedieze problema cat mai curand posibil