| Th3Li0N a întrebat:

Salut, am procesor Intel pentium 4 3ghz, placa video ati raedon HD 1GB GDRR3, Ram:2GB imi va mere gta 4? sau call of duty 4 modern warfare?

Răspuns Câştigător
| celnikar a răspuns:

Normal ca da! Mie mi-a mers call od duty 5 (cand a aparut ) pe placa video de 512 si 4 gb ram. Gta 4 o sa iti mearga super, parerea mea big grin

| Reek54 a răspuns (pentru celnikar):

Taci musca, are procesor 3 ghz, cum sa mearga Gta IV?, Fuckin' Noob.

| Th3Li0N explică (pentru celnikar):

LoL m-am uitat la cerinte recomandate gta4 s ii trebuie placa video 512mb ram 2gb, procesor dual 1, 8ghz si un prieten are Intel pentium 4 2, 5ghz si ii mere reek54 imi pare rau dar nu te cred mersi celnikar

| Reek54 a răspuns (pentru Th3Li0N):

Probabil ca merge, sacadat si chinuind calculatorul (il imbatraneste), nu iti recomand daca vrei sa mai ai calculatorul in stare buna.

4 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Copil incult, sa te vad daca mai injuri si in iad asa.