| ImAnonymous a întrebat:

Salut.Am reinstalat recent windows. Si am avut un wrar pe 32 bit si l-am bagat pe 64bit apoi deoarece windowsul era pe 64. Si mi-a instalat o "prostie" si anume "SafeFinder". Nu merge sa il dezinstalez. Si cand intru intr-o aplicatie de exemplu, ma baga in 5-6 internet explorer. Cum pot rezolva? Eu cred ca este de la el.

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Ca sa scapi de el urmezi instructiunile de aici http://malwaretips.com/blogs/isearch-safefinder-net-removal/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca s-a instalat asa singura dar poti incerca cu ce a zis Zangetsu dar si cu ComboFix happy