| Riciu1998 a întrebat:

Salut am si eu niste rami si nu stiu pe care sa ai pun astea? : Geil 1GB DDR2 800MHz Memorie RAM x2 Ori >---- Geil 1GB DDR2 800MHz Memorie RAM x1 and Team Group 2GB DDR2 800MHz Memorie RAM ca pe toate nu merge sa le pun ca dupa nu se mai aprinde monitoru happy ziceti-mi va rog si inca cv daca stiti cum sa cresc FPS la Vindictus eu. Primu raspuns bun are FUNDA

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Posibil sa mearga toate, insa depinde cum le bagi in sloturi. Daca ai 3 module, posibil sa nu suporte sau sa suporte doar 1-1-2 si nu altfel. Vezi in manualul placii de baza. Mai mult RAM nu o sa iti creasca FPS-ul, din pacate...