| Dymytros a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare : Acum 5 luni mi-am facut un cont de metin2ro destul de bunicel si toate itemele le-am pus in depozit cand m-am lasat, acum vreau sa ma reapuc da mi-am uitat id-ul de logare ( era destul de complicat din ce-mi aduc aminte ), cum fac sa-mi recapat contul ( stiu doar emailul )?

Dau Funda, va rog ajutooor!

4 răspunsuri:
| DarkAngell a răspuns:

Ar fii o solutie. Astia de la RO la evenimente te anunta prin e-mail. Draga...(cutarica) ( numele de utilizator) va informam ca... deci numai aceasta metoda ar fi. Chestia e ca na. Ai de asteptat dar poti astepta mailu pe acea adresa si o sa iti zicawinking funda?

| Adryan1302 a răspuns:

Pai trebuie sa cauti pe email tau mesajul ala de l-ai primit de la metin2 cu numele si parola.Alt ceva nu cred ca poti face

| Adryan1302 a răspuns:

Nu ai ce sa faci fara nume.Gandeste-te bine ce nume de utilizator pui tu si incearca. Daca stiai numele si uitai parola se rezolva repede

| Dymytros explică:

Mda problema e ca eu sterg mailurile regulat big grin...