| HeadHunter123 a întrebat:

Salut am si eu o intrebare.Am un laptop ASUS X54H l-am cumparat nou la inceput imi mergea totul perfect dupa o luna de zile se tot incalzeste intruna si imi sacadeaza nu ma pot juca jocuri ca imi merg in reluare este destul de performant leptopul am urmatoarele piese :
Processor : Intel (R) Core(TM) i3-2310M CPU @ 2.10 GHz
Installed memory (RAM) : 4.00 GB
System Type : 64-bit Operating System
Paca video : 1 GB
Nam schimbat nimic in el l-am desfacut n-are PRAF! va rog dati-mi un sfat de la ce ar putea fi am schimbat windows dupa windows si am driverele lui numi lipseste nimic! Multumsc

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia-ti un suport: http://www.emag.ro/......NPP2-GP%29 Ar fi un exemplu. Poti sa mai cauti si tu.