| sorin2407 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am un procesor Intel ivybridge g2020 2,9 Ghz dual core, 4Gb ddr3 la ram si o placa video nVIDIA palit geforce gt630 2GB 128 bit.Credeti ca imi va merge battlefield 4, AC 4, si Watch Dogs?

2 răspunsuri:
| IustinGood a răspuns:

Eu personal am un procesor de 3.4 gh dual core AMD Athlon, 6 gb ddr3 ram si o placa video Amd Radeon HD 6570 3826 mb si AC4 mi se misca cu un frame rate putin scazut doar atunci cand ma aflam intr-o multime de oameni. Battlefield 4 si watch dogs n-am jucat dar cred c-o sa se miste la fel, ba chiar poate chiar mai prost la Battlefield 4 din cate am vazut.

| sorin2407 explică (pentru IustinGood):

Assassin's Creed 4 black flag nu a aparut.Cum de il joci?