| Darko18 a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare cum poti sa faci un screenshot in timpul unui joc? Am incercat cu butonul print de pe tastarura si dupa ctrl+v in paint dar nimic. cine stie cum raspundeti

3 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Cu Fraps poti sa faci screenshot si sa filmezi

| Darko18 explică:

Pai de exemplu cand joc Assassins Creed Brotherhood vreau sa fac un screenshot insa nu pot, am incercat (cum am scris in intrebare) si cand dau in paint apare tot negru am incercat si cu un program si tot nu merge. insa cand nu sunt in joc merge si cu programu si fara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.
1 -poti da print screen si dupa aia in pait dai "paste"
2-depinde jocul daca e cs scrii in consola "snapshot"
3-daca e san andreas multi player apesi "f8"
etc dar cred ca cel mai bine e "printscreen" si apoi "paste" in paint. funda?