| MadrYx a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare big grin

Acum 1 an jumate.2 jucam deathrun pe o harta extraordinar de misto.dar i-am uitat numele
Era cu aspect mexican.ct erau in 3 camere,trebuiau sa sparga usa,si prima capcna era ca se lasau niste fire pe ei...apoi venea un panou urias...apoi erau vreo 5 bucati din mapa se miscau.repet,avea aspect mexican? Cine imi spune numele hartii ia funda,multumescbig grin

2 răspunsuri:
| WhiteShadow238 a răspuns:

... incearca deathrun_piirates sau nu stiu dar nu am inteles 5 bucati din maca se miscau. si partea ct erau in 3 camere joc dr de ceva ani si stiu toate mapele dar aici m-ai dat peste cap laughing

| MadrYx explică (pentru WhiteShadow238):

Imi pare rau, nu e piirates, mi-am adsus aminte, e deathrun_rio big grin